Çok güzel hareketler bunlar 2 oyuncuları

0

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni program yakın zamanda Kanal D de gösterime girecek. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Kuşak olarak yepyeni bölümleri yepyeni oyuncu kadro ile ekranlara gelecek. Programın değişmeyen tek unsuru Yılmaz Erdoğan diyebiliriz. Onun dışında tasarımı kurgusu  ve yepyeni skeçleri ile Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kuşak yeni oyuncuları ile her pazar Kanal D ekranlarında saat 20:00 de ekranlara gelecektir.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları kimlerdir biraz size bunlardan bahsetmek istiyorum.

Programın bünyesinde oldukça güzel ve yeteneklerim oyuncular yer alıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar eski program ile hayatımıza Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Büşra Pekin  ve pek Çok yetenekli oyuncuları hayatımızı sokmuştu. Bakalım yeni Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 hangi yetenekte oyuncuları bizlerle tanıştıracak.

Oyuncu Kadrosu

Programın bünyesinde Safa Sarı gibi uzun zamandır BKM de yer alan oyuncular yer alıyor . Ozan Yiğit,  Cihan Talay, Evliya Aykan, Ezgi Özyürekoğlu, Begüm Çağla Taşkın, Metin Pıhlıs, Yasin çam, Gürhan altundaşar,   Gözde Şencan, Atakan Çelik, Batuhan Soyaslan, Hılmi Deler, Engin Demircioğlu, Edanur Hancı, Fatma Tezcan, Ayşegül Yılmaz,  Hamza Yazıcı, Cemile Çiğdem Canyurt, Ecem Sena Bayır gibi yetenekli pek çok oyuncu yer almaktadır.

Yeni program konusunda gelen yorumlar doğrultusunda bir kısım izleyeceğim eski tadını vermeyeceği konusunda Yorum yaparken diğer bir kısım izleyiciler ise eskisinden çok daha güzel olacağını iddia etmektedir.  Sizler de bu konuda düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Çok Güzel Hareketler Bunlar

İlk olarak 28 Mayıs 2008’de Kanal D’de yayınlanan bölümleri ile hayatımıza girmişti. 2011 yılında ise final yaptı. Yaklaşık 3 yıl boyunca Kanal D ekranlarında yayın hayatını sürdürdü ve bir klasik haline geldi. Yayınlandığı dönemde reytingleri alt üst etti. Şimdi ise Çok güzel hareketler 2. kuşak programı olarak hayatımıza giriyor. Sizler de oyuncuları hakkında geniş bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here