Asphalt 9: Legend Oyundan Atıyor Hata Veriyor

12
asphalt 9 legend oyundan atıyor
asphalt 9 legend oyundan atıyor

Asphalt 9 legend oyununda bazı kullanıcılar oyundan atma gibi sorunların olduğunu söylemektedir. Bu sorunlar neden kaynaklanır, oyun bilgisayarınıza ya da tabletinize ve cep telefonunuza yüklendikten sonra oyuna girememe sebebi ne olabilir bu gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Asphalt 9 Legend oyununa giremeyip oyundan atıyorsa öncelikle bilgisayar özelliklerinizi kontrol etmeniz gerekiyor.

Bilgisayarınıza Asphalt 9 Legend oyununu indirdiyseniz ve oyuna girerken sorun yaşıyorsanız o zaman sistem gereksinimlerinizi bir gözden geçirin. Unutmayın ki en az windows 10 işletim sistemine sahip olmalısınız.

Asphalt 9: Legend Oyundan Atıyor Hata Veriyor,

Eğer sistem özellikleriniz yukarıda yer alan bilgilerden daha düşükse o zaman oyunu oynamakta zorluk çekiyor olabilirsiniz.

Mobil cihazlarınızda bu ve benzer hatalar yaşamamanız daha olasıdır. Mobil cihazlarınızda eğer sorun yaşıyorsanız, yorum alanından cihaz modelini yazarak yardım isteyebilirsiniz.

12 YORUMLAR

  1. Nokia 5 cihazım var 11 aralık güncellemesi olduğundan beri oyuna giremiyorum gameloft ve yüklenme ekranından sonra direk çat diye atıyor.

    • Sistem özellikleri yetersiz kalıyor olma ihtimali yüksek. Yeni güncellemede telefon biraz daha grafik ve diğer konularda geliştirilse de performans konusunda kayıplar meydana geliyor. Dolayısıyla ne ne kadar son sürüm o kadar az performans demek oluyor. Özellikle fiyat performans bandında yer alan telefonlar için bu geçerli.

  2. Asphalt 9 bende atıyor Cihaz Xiaomi Redmi 8A 4gb ram 64 GB hafızası mevcut ama oyundan 2 maç sonra atıyor nedeni biliyorsanız lütfen yazın odestek ekibi şimdiden teşekkürler

  3. Asphalt 9 yükledim oyna butonuna basınca oyundan atıyor hiç beklemeden oyundan atıveriyor. Bunun cihazımla alakalı olduğunu
    Otobüs Simülatör Ultimate diye bir oyun var onda da kariyer butonuna basınca reklam çıkıyor yani siyah ya da beyaz ekran çıkıyor reklam yüklenmeden oyundan atıyor.
    Cihazım LG G5 SE H840

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here