Odestek Hakkında

Sitemizde yer alan tüm içerikler özgün olarak yazarlarımız tarafından üretilmektedir. Tamamen özgün ve kırsal üretimi desteklemek, girişimcilere yol gösterici olacak bir misyon ile hareket eden odestek.com adından da anlaşılacağı üzere bir destek ve yardımlaşma sitesidir.

Sitenin temel vizyonu çiftçilere destek olmak, çiftçilerin dertlerini ve tasalarını siteye taşımak ve çiftçilerin birbirleri ile olan etkileşimlerini arttırmak, hayvancılık faaliyetlerini yürüten kişilerin bilgilerinden faydalanmak ve sitede yer alan bilgiler ile bu faaliyetleri yürüten kişilere destek sunmak ve bu bilgileri birbirleri ile kaynaştırarak daha kaliteli bir içeriğe ulaşmak.

Bunların dışında yeni girişimcilerin girişimleri sürecinde ihtiyaçları olduğu bilgileri yine site üzerinden sunmak bizim temel görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Sizler de yazılara yorumlarınızı katarak diğer ziyaretçilerimizle etkileşime geçerek, diğer kullanıcılara faydalı olabilirsiniz.

Yönetici Hakkında

Ankara Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldum. İnternet ile çok küçük yaşlarda tanıştım. Oyun ve yazılım konusunda küçük yaşlarda büyük uğraş verdim ve kendime yetecek kadar bilgi edindim. Farklı yerler gezerek edindiğim deneyimleri ve bilgileri farklı insanlarla paylaşmayı, onların hayatlarına dokunabilmeyi seviyorum. Bu yüzden aktif olarak odestek.com’da blog yazıyorum.