EPDK Yönetim Görevlisi Maaşları

0

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu her yıl bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmaktadır. Yönetim görevlisi adını verdiği personelleri alırken KPSS puan şarkı koymaktadır. KPSSP93 puan türü üzerinden ilanda belirtilen KPSS puanını almak Yönetim Görevlisi alımı ilanına başvuru yapmanın ilk aşamasıdır.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Yönetim Görevlisi Ne İş Yapar?

Kurum bünyesinde idari işlerle ilgilenecek olan yönetim görevlisi sıradan bir idari personelden farksızdır. Kurumda evrak işleri ve diğer kurumda amiri tarafından verilen işlerle ilgilenir. Bu kadroya başvuru yapabilmek için belli bölümlerden mezun olma şartı aranır.

Yönetim Görevlisi Maaşları?

Maaşları 4.000 TL civarındadır. Ek olarak sosyal haklar ve imkanları mevcuttur. Yönetim görevlisi kadrolarına görev alan bir personel eşinin çalışıp çalışmaması ya da evli olup olmaması gibi durumlarda bu maaş değişebilir.

EPDK Nedir? Görevi

EPDK bağımsız bir kamu kurumu olup bir yere bağlı değildir. Enerji piyasalarının tarafsız bir şekilde yönetim sağlanması için görevli olan kamu kurumudur. EPDK, elektrik, doğal gaz, petrol ve LPG piyasalarındaki tüm faaliyetlerin düzenlenmesi ve denetlenmesinden sorumludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here