Sivas İftar Çadırı Kurulan Yerler

0

Sivas İftar Çadırı Kurulan Yerler 2018

Sivas belediyesinin üstlendiği iftar çadırı programlarında birbirinden önemli iftar çadırları kent merkezleri başta olmak üzere pek çok farklı alanda kuruldu. Sivas belediyesinin vatandaşlar için hazırladığı ve her gün birbirinden farklı menülerle hazırlanan ramazan iftar çadırları Sivas kent merkezi ve pek çok farklı yerde ramazan boyunca hizmet verecek.

Sivas belediyesi tarafından her yıl kurulan ve artık geleneksel hale gelen iftar çadırlarına bu yıl bir yenisi daha eklendi. Sivas belediyesi tarafından kente 2 bin kişiye yemek verecek iftar çadırı kuruldu. İftar çadırında her gün birbirinden özel yemekler dağıtılarak Sivas halkının bu özel geleneklere uygun şekilde hizmet alması sağlanmaktadır. Sizler de Sivas belediyesinin üstlendiği iftar çadırlarından iftarınızı açmak isterseniz aşağıdaki bölgelerde kurulan iftar çadırlarını ziyaret ederek iftarınızı kolay şekilde açabilirsiniz.

Sivas iftar çadırı kurulan yerlerin başında kent meydanı geliyor. Kent meydanına kurulan iftar çadırı ile sizler de ramazan ayı boyunca iftarınızı ücretsiz iftar yemekleri ile açabilirsiniz. Sivas belediyesi uzun yıllardır gelenekselleştirdiği iftar yemekleri ile hayatımızı değiştirmeye devam ediyor. Bu yıl da yine birbirinden önemli iftar menüleri ile Sivas halkına en iyi şekilde iftar yemekleri sunulmaya devam ediliyor.

Sivas İftar Çadırı Nerede?

Sivas iftar çadırı kent merkezinde kuruldu. Vatandaşlar ücretsiz olarak iftar yemeklerini kent merkezine kurulan iftar çadırlarından kolay şekilde yiyebilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here