Ferat üngür alevi mi? Nereli, kaç yaşında

3

O Ses Türkiye yarışmasında birinci olarak büyük sevinç yaşayan bir isim olan Ferat Üngür hakkında Google’da en çok aranılan konulardan birisi alevi mi? Bu başlık altından ferat üngür nereli, ferat üngür kaç yaşında gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Ferat üngür nereli?

Ferat üngür O Ses Türkiye adlı yarışmada birinciliği yakaladı. Büyük sevinç yaşayan Ferat Üngür kısa sürede popüler oldu. Yarışmada başarılı şekilde seslendirdiği şarkılarla adından çokca söz ettiren ferat üngür nereli ve kaç yaşında gibi merak ettiğiniz bilgileri araştırdık.

ferat üngür kimdir kaç yaşında nereli, alevi mi

Doğum Yeri: Diyarbakır
Eğitim: Adıyaman Üniversitesi Müzikoloji
Yaş : 32

O Ses Türkiye Yarışma Birincisi

Yarışmada Murat Boz’un takımını seçen Ferat Üngür, kısa süre içinde yeteneklerini farklı şarkılarla kanıtladı. Yarışma sürecinde en çok merak edilen isimlerden birisi haline gelen ferat üngür, final gecesi seslendirdiği şarkı ile birinciliği elde etti.

Ferat Üngür O Ses Türkiye Final Gecesi Performansı3 YORUMLAR

  1. Arkadaşım çok başarılısın, o ses Türkiye’nin en başından beri senin sesini ve müziğini oldukça beğeniyorum, finalde attığımız mesajlar ile nitekim birinci oldun. Başarıların devamını dilerim, gönlümüz seninle, sesinle bizi doyurmaya devam et. Bol şans dilerim.

  2. O ses Türkiye yarışmasında bu çocuktan daha iyi olan sesler vardı. Neden bu çocuk kazandı, kötü değil ama yine de birinci olacak kadar da olduğunu sanmıyorum. Sahneyi kontrol edemiyor ve ürkek şekilde davranıyor bu anlamda biraz sıkıntılı gördüm. Ama tekrar söylüyorum kötü değil sadece daha iyileri vaedi kanımca

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here