Kargo Evde Bulamayınca Tekrar Dağıtıma Çıkar Mı? Ertesi Gün Gelir Mi?

0

Kargo Evde Bulamayınca Tekrar Dağıtıma Çıkar Mı? Ertesi Gün Gelir Mi? Teslim edilemeyen kargo tekrar gelir mi? Kargo evde bulamayınca ne olur? Kargoların işleyiş şekilleri ve sistemleri hakkında kısaca bilgilendirmek istedik.

Günümüzde kargo ile içli dışlı olan ve sürekli internetten ürün satın alan kişi sayısı oldukça fazladır. Sizler de İnternet üzerinden ürün satın aldıysanız kargoların işleyiş sistemlerini bilmek durumundasınız.

Kargo Evde Bulamazsa

Gönderiniz kuryeye zimmettendikten sonra, kurye kargonuzu gün içinde size ulaştıracaktır. Yani adresinize gelip zile basacaktır, eğer ki adreste sizi bulamazsa “bulunamadı” ya da “adreste yok” şeklinde bilgi verecektir. Bu kargo artık bu süreçten sonra şubeye gitmek için araçta bekleyecektir. İlgili şubede 3 iş günü bekleyecek olan kargo bu süreçte alıcının gelip almasını bekler, eğer ki alıcı bu süreçte almazsa kargo geldiği yere gönderilmek üzere tekrar yola çıkacaktır.

Kargo Gelmiş Evde Yoktum Tekrar Dağıtıma Çıkar Mı?

Kargo sizin adresinize geldiğinde eğer ki evde yoktuysanız o zaman şubeye gidecektir. Yani her bir kargonun dağıtıma çıkma hakkı sadece bir keredir. Eğer sizi evde bulamazsa gidip şıbeden teslim almanız gerekecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here