Kapıkule Çerkezköy Halkalı Tren Saatleri

2
tren saatleri
Pamukkale Turizm

Tren saatleri, 2019 tren saatleri, tren kalkış saatleri, kapıkule, edirne, şerbettar, bahçıvanova, pehlivanköy, alpullu, lüleburgaz, kayabeyli, seyitler, muratlı, çorlu, velimeşe, çerkezköy, çatalca, ıspartakule, halkalı, tren sefer saatleri.

Kapıkule çerkezköy halkalı arasında sefer yapan tren saatlerini aşağıda görebilirsiniz. Tren gidiş ve dönüş seferleri aşağıda listelenmiştir.

Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı Yönüne Doğru Tren Saatleri

Kapıkule07:25Kapıkule
Edirne Şehir07:39Edirne Şehir
Edirne07:43Edirne
Şerbettar08:00Şerbettar
Bahçıvanova08:06Bahçıvanova
Pehlivanköy08:15Pehlivanköy
Alpullu08:35Alpullu
Lüleburgaz08:47Lüleburgaz
Kayabeyli08:58Kayabeyli
Seyitler09:03Seyitler
Muratlı09:17Muratlı
Çorlu09:41Çorlu
Velimeşe09:52Velimeşe
Çerkezköy10:05Çerkezköy
Çatalca10:53Çatalca
Ispartakule11:14Ispartakule
Km. 30+50011:22Km. 30+500
Halkalı11:26Halkalı

Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule Yönüne Doğru

İstasyonTrenlerİstasyon
Halkalı18:00Halkalı
Km. 37+36218:09Km. 37+362
Ispartakule18:12Ispartakule
Çatalca18:40Çatalca
Kabakça18:52Kabakça
Çerkezköy19:32Çerkezköy
Velimeşe19:44Velimeşe
Çorlu19:56Çorlu
Muratlı20:17Muratlı
Seyitler20:30Seyitler
Kayabeyli20:34Kayabeyli
Lüleburgaz20:46Lüleburgaz
Alpullu21:01Alpullu
Pehlivanköy21:18Pehlivanköy
Bahçıvanova21:27Bahçıvanova
Şerbettar21:34Şerbettar
Edirne21:52Edirne
Edirne Şehir21:55Edirne Şehir
Kapıkule22:08Kapıkule

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here