İzmir – Denizli Tren Saatleri 2019

14
izmir nazilli tren saatleri

İzmir Basmane‘den hareket eden Bölgesel Tren 2019 yılında da Denizli istasyona doğru yol almaya devam edecek. Yolcular İzmir Basmane Garı ile Denizli arasında diledikleri istasyonlardan binip inebilecek. Bizler de sizlere kolaylık olması açısından İzmir’den Denizli’ye tren saatlerini ve dönüş olarak Denizli’den İzmir’e tren saatlerini detaylı olarak 2019 yılına uygun olarak yazdık.

İZMİR DENİZLİ TREN SAATLERİ 2019

İzmir Denizli Tren Saatleri

Yukarıda yer alan görselden İzmir’den Denizliye ve Denizli’den İzmire tren saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tren saatleri 2019 yılı güncel olarak yayınlanmıştır. Bu sayfada yer alan tren kalkış saatleri hakkında sizler de yorum alanından düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. Tren hareket saatleri, tren bilet fiyatları ve çok daha fazlası için yorum alanından bize yazınız.

Tren seferleri ile ilgili sormak istediklerinizi yorum alanına yazarak sorularınızı paylaşabilirsiniz.

İzmir Denizli Tren Bilet Fiyatları 2019

Tren bileti fiyatları Tam 23 TL‘dir. Genç indiriminden faydalanmak için 13 ila 26 yaşları arasında olmanız gerekiyor. Eğer bu yaş grubundaysanız bilet fiyatı 19 TL inmektedir.

Yorum yazarak konuya teşekkür edebilir, sayfanın güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.

14 YORUMLAR

  1. Denizli İzmir tren bilet fiyatlarını da yazarsanız çok sevinirim. Ayrıca öğrenci, tam, indirimli gibi detayları da öğrenebilirsek çok güzel olur sürekli takip edebiliriz.Teşekkürler.

  2. Denizli’den İzmir’e gitmek için bakıyorum teşekkür ederim, hafta sonları ek seferler çıkıyor mu yoksa bu seferler mi geçerli yine? Teşekkürler

  3. Tren ile yolculuk suresi otobus ile aynı mı? Yoksa saat konusunda fark oluyor mu? Bu konuda bilgi alabilir miyim? Her hafta düzenli olarak İzmir Denizli yapıyorum aşırı bir saat farkı yoksa bundan sonra treni tercih edeceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here