Gençlik ve Spor Bakanlığı Güvenlik Görevlisi Maaşları 2019

10

Gençlik ve Spor Bakanlığı sürekli daimi işçi alımı ilanı yayınladı. İlanda yer alan şartları taşıyanlar güvenlik görevlisi kadrosuna başvuruda bulunabilir ve GSB‘de sürekli daimi işçi olarak güvenlik görevlisi pozisyonunda çalışabilir. Güvenlik görevlisi olarak çalışanların ne kadar maaş alır. Bu yazımızda sizlere bunu araştırdık. Güvenlik görevlisi olarak çalışacak olan kişilerin maaşları ne kadar, ortalama ne kadar maaş alırlar merak edenler için bunları araştırdık.

GSB Güvenlik Görevlisi Maaşları Ne Kadar 2019

Kamuda daimi işçi olarak görev yapan bir güvenlik görevlisi maaşı 2900 TL den başlamaktadır. Bu rakam ortalama bir miktar olarak belirlenmiştir, kuruma göre bu rakam değişiklik gösterebilmektedir. Kamuda görev yapan bir güvenlik görevlisi maaşları ortalama olarak 2900 TL den başlamakta ve 3200 TL ye kadar çıkabilmektedir. Bu rakamlar hastahane, üniversite, Gençlik ve Spor Bakanlığı gibi kurumlar arasında farklılık gösterebilmektedir.

Güvenlik Görevlisi Şartları

Güvenlik görevlisi olabilmek için kişinin sahip olması gereken bir takım şartlar vardır. Bunlardan en önemlisi güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmasıdır. Güvenlik görevlisine sahip olmayan adayların bu kadrolara başvurmaları mümkün değildir, güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olmak bu kadronun gerekliliklerinden birisidir.

Güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olan kişilerin bu kadroya başvurabilmeleri sağlanmıştır.

Sizler de güvenlik görevlisi maaşları hakkında merak ettiklerinizi aşağıda yer alan yorum alanından yazabilir, merak ettiklerinizi sorabilir anında cevap alabilirsiniz.

10 YORUMLAR

  1. Merhaba ben gençlik ve spor bakanlığı güvenlik görevlisi olarak kurada secıldım ama eşim kamudan fetö davasından ihracı oldu bu benı etkiler mı

    • Kişilerin işlediği suçlar kendisini bağlar diye biliyorum, ancak bu konuda daha kesin bilgi almak için avukattan bilgi almak gerekir.

  2. Merhaba ben gençlik ve spor bakanlığı önlisanlı mekaniker olarak kurada seçildim maaş konusunda ortalaması nedir başarılar hocam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here