Uygulama Üzerinden Para Kazanma, Para Kazandıran Uygulamalar

0

Cep telefonları günümüzde büyük bir çığır açmış durumda. Cep telefonlarımız ile günümüzde hemen her işlemi kolayca yapabilmekteyiz. Cep telefonlarının hızlı şekilde büyüdüğü günümüzde UBER gibi farklı uygulamalarla müşterilerle iletişime geçerek para kazanmak mümkün. Bunların dışında ise uygulama üzerinden para kazanma yöntemleri mevcuttur. Uygulamalar üzerinden firmaların size sunduğu hizmetleri, işleri, görevleri yaparak kolay şekilde para kazanılabilmektedir. Uygulama üzerinden para kazandıran farklı uygulamalar vardır. Sizler de bu uygulamalardan birisini kullanarak görevleri tamamlayıp para kazanabilirsiniz.

Uygulama Üzerinden Para Kazanma

Uygulamalar üzerinden gerek oyun oynayarak gerekse farklı görevleri yaparak para kazanmak mümkündür. Ancak burada sizin tam olarak ne istediğinize bağlı olarak bu durum değişir. Yani siz tamamen keyif ve eğlence amacıyla bu işi yapmalısınız. Temel bir gelir oluşturmak için bu işe girişmek çoğu kez hüsran ile sonuçlanacaktır.

Bilgi Yarışması ile Para Kazan

Oyun oynayarak para kazandıran uygulamalardan birisi HADİ uygulamasıdır. Bu oyunun temel kuralı, her gün sabah 12,30 ve akşam 20:00 de bilgi yarışmaları düzenlenmektedir. Bu yarışmalara katılarak sizler de para kazanabilirsiniz. Yarışmada toplamda 12 soru sorulmaktadır. Bunlardan ilk 4 soru oldukça kolay olmaktadır. Geri kalan soruları doğru bilebilmeniz için joker kullanmanız mümkün. 12. soru yani finale eriştiğinizde final sorusunu da doğru cevaplarsanız o gün tüm soruları bilenler arasında ödüller paylaştırılır. Genellikle yarışmalarda 200 ila 500 bin arası kişi anlık canlı olarak yarışır. finale de ortalama 10 bin ila 50 bin arası kişi kaldığını varsaydığımızda ödül o gün bilenler arasında paylaştırılır.

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanma

Bounty, diğer bir para kazandıran uygulamanın adıdır. Bu uygulama ile size verilen gizli görevleri tamamlayarak sizler de para kazanabilirsiniz. Para kazanmanız için size sunulan görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Gizli müşteri olarak size farklı görevler verilir. Örnek olarak bir benzin istasyonunun fotoğrafını çekme, lavabolarının temizliğini çekme, benzin istasyonunda reyonları fotoğraflama gibi farklı görevler sizlere sunulur. Böylece sizler de bu görevleri yaparak paralar kazanabilirsiniz.

Fotoğraf Çekerek Para Kazanma

İbotta, bu uygulama ile size görev verilip farklı mekanlara gidip fotoğraf çekmeniz isteniyor. Görevleri tamamladığınızda para kazanıyorsunuz. En az ödeme tutarı ise 10 dolardır.

Ticaret Yaparak Para Kazanma

Letgo uygulaması üzerinden elinizde olan eski eşyaları satabilir, uygun fiyata temin ettiğiniz eşyaları yine bu uygulama üzerinden kolayca satarak para kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden de uygun fiyata ürün satın alıp yine değerinde satmak da mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here