İzmirde Tavsiye Edebileceğim Oto Kiralama Firması

0

İzmir seyahati veya hafta sonu İzmir turu herkesin en azından 3,4 yılda bir yapması gereken bir yurt içi gezisidir. En azından İzmir’e hafta sonu kaçamağı bile insana çok iyi geliyor. Selanik’in kardeşi olarak nitelendirilen İzmir gerçekten ülkemizin Avrupai şehirlerinden. Kordon, İzmir Körfezi, İzmir kıyıları, denizi, dağları, kızılçam ve makilerden oluşan ormanlarıyla nefis bir doğaya sahip İzmir, tarihi zenginlikleri ve gece hayatı ile de şahane bir rota.

Şehir merkezinin genç ve canlı yapısı, Ege insanının rahatlığı ve kentin merkezinin kısmen korunmuş ana yapısı İzmir’in eğlence hayatı, üniversite yaşamı ve sosyokültürel duruşu ile birleştiğinde çok keyifli birkaç günlük dinlence sunuyor misafirlerine bu güzel Egeli. Ayrıca İzmir’e yakın gidilebilecek yerlerden Çeşme Kuşadası, Foça, Urla gibi ilçeler deniz, kum, güneş üçgeni için; Efes Selçuk gibi yerler tarihi geziler,Şirince başta olmak üzere birçok yer de doğa turizmi için birebir.

Daha önce izmir havalimanı araç kiralama firmasından araç kiraladım ve oldukça memnun kaldım bu seferde durum Böyle Olunca Ve Zaman Kısıtlı Olduğu İçin Ulaşım Süresini Minimuma İndirmeniz Gerekiyor Bu Yüzden Ekonomik Güvenilir Bir Araç Kiralamanız Gerekiyor Kiralama Yaparken İşlerinde Çok İyi Olan Firmalarla Çalışmanızı Tavsiye Ederim Birçok Sorunla Karşılaşan Arkadaşlarım Oldu. Örnek Verirsek;Eski Cezayı Ödetmek İsteyen Araçla Kaza yaptınız diyerek para isteyen birçok kiralama sorunu yaşandı bu yüzden en güvenilir şirketlere çalışmanızı öneririm. Eğer Ehliyetiniz yoksa oto kiralama firmaları sizlere şoförlü kiralama yapıyor ben bu şekilde hizmet aldım ve çok memnun oldum güler yüzlü Firma ellerinden geldiği kadarıyla bize yardımcı oldular ve bize eşlik eden şoför istediğimiz yerlere götürdü hatta kendi fikirlerini söyleyip bize yardımcı oldu. Ben Hizmetlerinden Çok Memnun Kaldım ve işim ne zaman İzmir’e düşerse kendilerini tekrar arayacağım.

Firma hakkında kısaca bilgiler :

Firma Web Sitesi : https://www.kirmizicar.com/

Firmanın telefon numarası : 0532 588 08 05

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here