Ziraat Genç kart Bakiye var kullanamıyorum bloke olmuş

0
Ziraat Genç Bankkart Bakiye var kullanamıyorum

Ziraat Genç Bankkart Bakiye var kullanamıyorum bloke olmuş nasıl açılır?, Ziraat bankası genç bank kart hesabımda para var ama kullanamıyorum, Genç kart ziraat param bakiyem var kullanamıyorum ya da genç karttaki paramı neden kullanmıyorum gibi sorulara bu başlık altından cevap bulabilirsiniz.

Ziraat bankası gençlere özel olarak sunduğu Genç Bankkart ile milyonlarca gencin aylık burs ve kredi ödemelerini bu kart üzerinden yapmaktadır. Burs ve kredi alan öğrencilerin iki farklı hesabı vardır. Bunlardan birisi vadeli hesap yani aylık burs-kredi ödemesinin geldiği hesap, diğeri ise eksiye düşebilen avans hesabıdır.

Genç kart param bloke olmuş kullanamıyorum

Eksiye düşebilen kredi hesabınıza eğer borcunuz varsa, borcunuzun son ödeme zamanı geçmişse vadeli hesabınızda yani bursun – kredinin geldiği hesaptaki para bloke olabilir. Bu gibi bir sorunla karşılaştığınızda eksiye düşebilen kredi hesabınızın asgari ödeme tutarını ödemeli ve hesabınızı aktif hale getirmelisiniz.

Diğer bir çözüm yolu, ziraata bankasına giderek gişede bulunan görevliye hesabımda para var bloke olmuş kullanamıyorum şeklinde sorununuzu belirttiğinizde gişe görevlisi size yardımcı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here