EYT Çıktı, Başvuru Dilekçesi İndir

0

Emeklilikte yaşa takılanlar yani EYT her geçen gün bu yasanın çıkmasını ve yürürlüğe girmesini bekliyor. Emeklilikte yaşa takılanlar erken emekli olabilmek için seçim öncesi bu yasayı çıkarmak için siyasileri ellerinden gelen baskıyı yapmak için toplantılar düzenledi. Nitekim tüm bu toplantılar neticesinde kısa zaman içinde kesin ve olumlu bir sonuca ulaşılacak gibi görünmektedir. Çünkü hiçbir siyasi parti ve iktidar büyük bir kitle halinde yapılan çağrıları görmezden gelemez bu kitleleri hiçe sayamaz.

31 Mart seçimlerinden sonra uzun bir süre seçim olmaması insanların seçim öncesi bu işi bitirmeleri yönünde daha fazla istek oluşturmaktadır.

Bizler bu konuda aldığımız duyumlar ve edindiğimiz bilgiler çerçevesinde, EYT‘nin 31 mart seçimleri öncesinde %95 ihtimalle çıkacağını düşünmekteyiz. EYT sizi kapsar mı kapsamaz mı şuan bilinmez, ancak EYT ile ilgili bir onayın hükümet yetkilileri tarafından verileceğini düşünmekteyiz.

Emeklilikte yaşa takılanlar için bu kanunun seçim öncesi yürürlüğe girmesini bekliyoruz. Yürürlüğe giren kanun sonucunda EYT‘liler başvuru için hangi evraklar ile başvuru yapacak ve dilekçe örneği gibi temel ihtiyaç duyulan dilekçe örneklerine yazımızda yer vermek istedik.

EYT Dilekçe Örneği İndir

Emeklilikte yaşa takılanlar için aşağıda yer alan emeklilik dilekçesini doldurarak, bağlı bulunduğunuz SGK kurumuna verebilirsiniz.

[ EYT DİLEKÇE ÖRNEĞİ İNDİR ]

Teşekkür etmek için aşağıda yer alan yorum alanından teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here