Adalet Bakanlığı Personel Alımı Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Konusunda Neden Kesin Bilgi Verilmiyor? Yorumlar

0

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Sonuçlarının Ne Zaman Açıklanacağı Konusunda Neden Kesin Bilgi Verilmiyor? Yorumlar

Adalet Bakanlığı her yıl bünyesine personel almak üzere alımlar yapıyor. Bu alımlarının sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin kesin bir bilgi yer almaması adaylara her gün büyük umutlarla yaşamasına sebep olmaktadır.

ÖSYM’nin yapmış olduğu sınavların sonuçlarının açıklanacağı tarih bellidir, örneğin 10 temmuz tarihinde yapılan sınav 10 ağustos tarihinde açıklanacağı kesin olarak yazılır. Oysa Adalet bakanlığının alımlarında tam tamına 3 ay geçmesine rağmen sonuçları bazı adliyeler açıklamış bazı adliyeler ise halen açıklamamıştır. Bu da bekleyen kişileri büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratmakta, hayatlarına odaklanamamasına sebep olmaktadır. 

Adaylardan Gelen Umut Mesajları Yürek Burkuyor

Forum.Memurlar.Net sitesine adayların yazmış oldukları yorumlar hayatlarını ne kadar net şekilde etkilediğini gözler önüne seriyor.

RÜYALARIMDASIN KİLİSSSSSS YEMINLE IKI GUNE BIR RUYALARIMDA

90 Gün içinde sonuçların açıklanmadığını gören adaylardan gelen yorumlar;

RÜYALARIMDASIN KİLİSSSSSS YEMINLE IKI GUNE BIR RUYALARIMDA

forumların bazınlarında bugun heryerin açıklanacağı vs yazıyor sizce arkadaşlar açıklanır mı ? yada bugun acıklanan yer olur mu sizce?

açıklamayacaksanız açıklamayın dalga geçer gibi siteyi takip edin sanki biz bilmiyoruz siteyi takip etmeyin çarşambadan beri bir tane adliye açıklamadı yok ankarada listeler yok soruşturma yok efendim bizde bilmiyoruzlar eee sonuç ne sonuç sanki tüm dünya sınava girmiş gibi şimdide ocak şubat lafı dolanıyor 2020 de açıklayın bence şubatta erken

Kardesler bu haftada aciklanmayacak gibi duruyor umutlar haftaya

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here